Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
8:00 - 12:00 13:00 - 17:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Baterie BA5600T

Li-ion baterie BA5600T - je složena z jedné řady 56 Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 10,0Ah s napětím 56V, kter... celý popis
Cena před slevou
17 750 Kč
14 990 Kč
12 388 Kč
bez DPH
ks
Splátková kalkulačka Essox
Kompletní specifikace

Li-ion baterie BA5600T - je složena z jedné řady 56 Lithium-iontových článků (Li-Ion) poslední generace, o celkové kapacitě 10,0Ah s napětím 56V, které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon. Svojí kapacitou a využitelnou energií se tak staví se energetickou špičku v nabídce baterií této kategorie na trhu. 

Na světě existuje jen několik výrobců Li-ion článků (Sony, Samsung, Panasonic), které jsou si v podstatě podobné jako vejce vejci. Všichni výrobci AKU strojů nakupují tyto články u stejných výrobců a je jen na nich, jakým způsobem jednotlivé články poskládají a uspořádají. To je důležité z hlediska optimálního chlazení článků a využitelnosti jejich potenciálu. 
Patentově chráněná konstrukce EGO Power+ 56V Arc zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení. Tvarování baterie a řazení článků způsobem "Arc" – do oblouku nebo portálu, je důmyslnějším řešením z hlediska zajištění přístupu chladícího vzduchu ke každému jednotlivému článku než obvyklý klasický tvar baterie ve formě „hranolu“, kde jsou jednotlivé elektrické články řazeny jeden vedle druhého a v řadách nad sebou jako cihly. Tím jsme docílili umístění jednotlivých článků tak, aby každý článek byl co nejblíže k pouzdru baterie, získali tak větší ochlazovací plochu a dochází snadněji k odvádění tepla od článků směrem ven. Ani dávkování výkonu baterie u nás není mimo kontrolu. Lithiová baterie EGO Power+ 56V Arc je nepřetržitě monitorována a řízena softwearem a mikroprocesory v řídící jednotce tzv. "balanceru" uvnitř baterie. Inteligentní balancer konstantně monitoruje a optimalizuje každý článek samostatně, takže je vždy dosaženo maximálního výkonu a pracovní doby. Baterie BA5600T disponuje napájecím výkonem 3360W a využitelnou energií 420Wh a je kompatibilní se všemi AKU stroji z nabídky EGO, včetně ryze profesionálních. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní nabíječku ze sortimentu EGO. Stav baterie je neustále monitorován a zobrazován světelnými LED diodami. Svou hmotností je využitelnost baterie především na kolových travních sekačkách nebo pro napájení ručně neseného zařízení ve spojení se zádovým nosičem baterií do skutečně profesionálního nasazení.

Parametry
Doba nabíjení - 2,5 Ah baterieRychlonabíječka - 70 min., Standard - 190 min.
Jmenovité napětí (V)56V
Kapacita (Ah)10,0
Typ článkuLithium iontový
Hmotnost (kg)3,4
Předpokládaná životnostcca 1000 nabíjecích cyklů od 0% do 100%
Jmenovitý proud (A)80
Konfigurace článkuEGO Power+ 56V Arc - portálová, 1 řada
Využitelná energie (Wh)560
Napájecí výkon (W)4480
Třída krytíIPX4
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz